Drukuj
MFI

Przedsiębiorców, którzy mają w swojej ofercie produkty przyczyniające się do poprawy jakości powietrza zapraszamy do udziału w Małopolskim Festiwalu Innowacji  w Słomnikach.

14 czerwca w Słomnikach odbędzie się 5. edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji pod nazwą „Dzień energii – stop smog!”. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców  inne podmioty, które mają w swojej ofercie produkty przyczyniające się do walki z niską emisją oraz poprawy jakości środowiska: np. piece nowej generacji, odnawialne źródła energii, filtry kominowe, urządzenia do uzdatniania wody, materiały do termomodernizacji budynków; a także organizacje i podmioty propagujące ekotransport, np. samochody elektryczne, rowery.

Zapewniamy bezpłatnie miejsce oraz dostęp do prądu. Impreza odbędzie się przy Hali Sportowej w Słomnikach, ul. Św. Jana Pawła II 4, 32-090 Słomniki. Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia przyjmujemy w sekretariacie UM w Słomnikach pod nr tel. 123881102, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Serdeczne zapraszamy!

Relacje z poprzedniej edycji MFI wraz z filmem i materiałem w TVP Kraków – tutaj.

 

Odsłony: 2668