A A A
Pociąg

Z powodu trwających prac remontowych na trasie Kraków Batowice – Słomniki wprowadzona została komunikacja zastępcza za 2 pociągi w relacji Kraków Główny – Sędziszów – Kraków Główny na odcinku Kraków Główny – Słomniki – Kraków Główny. Utrudnienia potrwają do 8 grudnia.

Lekarz Weterynarii

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krakowie informuje, że w dniu 15 listopada 2018 r. o godz. 10 –tej, w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Krakowie, ul. Lublańska 11, (tel.: 12/411-25-69), odbędzie się szkolenie teoretyczne, dla osób chcących uzyskać kwalifikacje do wykonywania uboju zwierząt rzeźnych oraz na użytek własny.

Herb gminy

Burmistrz Gminy Słomniki ogłasza przetarg ustny nieograniczony na najem na okres 5 lat lokal handlowo – usługowy: Słomniki, ul. św. Jana Pawła II

Herb gminy

Burmistrz Gminy Słomniki ogłasza przetarg ustny nieograniczony Burmistrz Gminy Słomniki na sprzedaż nieruchomości. W skład nieruchomości wchodzą działki położone w mieście Słomniki.

Herb gminy

Burmistrz Gminy Słomniki ogłasza przetarg ustny nieograniczony Burmistrz Gminy Słomniki na sprzedaż nieruchomości. Nieruchomość położona w Słomnikach