A A A
Wojewoda Małopolski

Wojewoda Małopolski zawiadamia, że zostało wniesione odwołanie do Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego od decyzji Wojewody Małopolskiego o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę inwestycji pn.:

Patrole policji sierpień

Na mocy Porozumienia podpisanego między Gminą Słomniki a Komendą Powiatową Policji w Krakowie w miesiącu sierpniu będą na ulicach naszej gminy dodatkowe patrole policyjne.

SP ZOZ Słomniki

Dyrekcja SPZOZ Przychodnia Zdrowia w Słomnikach serdecznie zaprasza pacjentów zadeklarowanych do tutejszej Przychodni na bezpłatne badania w kierunku oznaczenia osteoporozy, które odbędą się w dniu 14.08.2020 r.

Herb Gminy

Burmistrz Gminy Słomniki ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Prandocin Wysiołek.

Syrena alarmowa

Informujemy Państwa, iż w ramach wojewódzkiego treningu systemu alarmowania, w celu jednoczesnego upamiętnienia 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2020 roku o godz. 17.00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (odwołanie alarmu – ciągły dźwięk w okresie trzech minut) emitowany przez syreny.