A A A
Szkolenie dla przedsiębiorców

Zaproszenie na szkolenie ze sprzedaży on-line, które organizuje Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego. Najbliższe już 30 czerwca, a w planach następne terminy i kolejne miasta.

Projekt KPT

Nowy projekt „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce”.

eWniosekPlus

W Małopolsce 16 kwietnia 2020 roku uruchomiona została infolinia z pomocą techniczną dla rolników składających wnioski o dopłaty przez internet. W ramach niej działają specjalne numery telefonów, pod którymi nasi pracownicy udzielają informacji na temat obsługi aplikacji eWniosekPlus. Z ich pomocą, krok po kroku, można skutecznie wypełnić i wysłać wniosek.  

Herb Gminy

Informuje się, że w związku z usunięciem błędu systemowego, indywidualne rachunki bankowe wykazane na fakturach wystawionych przez Gminę Słomniki znajdują się w wykazie "Biała lista podatników". W związku z powyższym należności za faktury należy dokonywać na rachunki indywidualne wskazane na fakturze.

Śnieg na dachu

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Krakowie - Powiat Grodzki przypomina właścicielom i zarządcom o konieczności poddawania budynków o powierzchni zabudowy przekraczającej 2000 m2 oraz innych obiektów budowlanych o powierzchni dachu przekraczającej 1000 m2 obowiązkowej kontroli w zakresie: