Drukuj
Biało-czerwone konsultacje

Co roku Centrum Kultury wspiera organizację gminnych obchodów Święta Konstytucji. 3 maja postanowiliśmy zapytać mieszkańców naszej gminy, w jaki sposób chcieliby spędzić ten dzień.

 

Tuż po zakończeniu oficjalnych uroczystości przeprowadziliśmy konsultacje społeczne - na białych i czerwonych karteczkach każdy mógł napisać propozycję na spędzenie czasu 3 maja. Karteczki przypinaliśmy klamerkami do rozwieszonych w parku sznurków, tworząc wspólnie biało-czerwoną mozaikę.

Bardzo Państwu dziękujemy za życzliwość i odpowiedzi. Wszystkie opinie, propozycje, uwagi są dla nas ważne, bo pomogą nam lepiej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania.

A oto wyniki naszych konsultacji:

Zebraliśmy 110 kartek, na większości podali Państwo po kilka propozycji. Przedstawiamy je w rankingu od najczęściej się pojawiających.

Galeria zdjęćDziękujemy za każdy głos. Nasza „konstytucja dla kultury” została zapoczątkowana. Wkrótce przedstawimy Państwu pomysł na świętowanie 3 Maja zgodnie z wyrażonymi opiniami. Poprosimy też niedługo o głosy na inne ważne tematy i napiszemy kolejne rozdziały naszej „konstytucji”.

 

 

Odsłony: 3030