Szanowni Państwo,

W imieniu  Filharmonii Krakowskiej, zapraszamy na muzyczny spacer z okazji Dnia Ojca – z gitarą, jak to zwykle na wycieczkę, ale także z puzonem, gdybyśmy chcieli na tej wycieczce dziarsko pomaszerować. Spacer powiedzie nas trochę przez miasteczko, trochę przez pola, trochę przez las, do ZOO i na koniec przez portal czasowy do Krainy Dinozaurów… Usłyszymy m.in. wirtuozowskie utwory na puzon, słynne hiszpańskie kompozycje z repertuaru gitarowe. Krzysztof Cyran wykona także autorskie kompozycje - etiudy na gitarę solo z cyklu "Zwierzakolekcja". Lutosławski objawi się nam w wersji dla najmłodszych w piosenkach do słów Juliana Tuwima.

 Koncerty z serii „Muzyczne Opowiastki" odbędą się w sobotę 25 czerwca 2022 roku o godz. 10.00 i 12.00 w Sali Złotej Filharmonii Krakowskiej oraz w niedzielę, 26 czerwca br.  o godz. 10.00 i 12.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego. 

Specjalnie dla dzieci z Ukrainy przygotowaliśmy specjalne wydanie koncertu w ukraińskiej wersji językowej – serdecznie zapraszamy na koncert w sobotę 25.06 o godz. 14.00 do Sali Złotej Filharmonii. 


Wstęp wolny dla dzieci z Ukrainy za okazaniem ukraińskiego paszportu ze stemplem wjazdu nie wcześniejszym niż z 24 lutego 2022 lub karty pobytu uchodźcy.

Для всіх охочих вхід безкоштовний - за пред'явленням паспорта або посвідчення біженця, виданого Генеральним консульством України в Кракові.

Załączniki:
Pobierz plik (Plakat _Muzyczne Opowiastki_UKR.jpg)Plakat _Muzyczne Opowiastki_UKR.jpg[ ]1292 kB2022-06-23 14:49