A A A

Światowe Dni Młodzieży 2016

ŚDM Kraków 2016

Jeśli masz pytania dotyczące zbliżających się Światowych Dni Młodzieży przyjdź lub zadzwoń. Koordynator Gminny ds. ŚDM odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu. Telefon 123881102, wewnętrzny 134.  Urząd Miejski w Słomnikach, ul. T. Kościuszki 64.

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało specjalny poradnik, w którym informuje o tym, jak zachować się w przypadku m.in. ataku terrorystycznego czy alarmu bombowego. W obliczu rozpoczynających się Światowych Dni Młodzieży warto zapoznać się z najważniejszymi wytycznymi.

ŚDM 2016

Wojewoda Małopolski uruchomił na czas Światowych Dni Młodzieży specjalny – niealarmowy – numer pomocy (non-emergency helpline) 987. Numer ten będzie działał od 23 lipca od godz. 0.00 do 1 sierpnia 2016 r. do godz. 8.00.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

O podejrzanych pojazdach na terenie instytucji publicznych lub innych ważnych obiektach oraz o porzuconych paczkach i bagażach, a także o przypadkach zaobserwowania jakichkolwiek innych oznak nietypowej działalności należy informować policję.

ŚDM 2016

Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi  informacjami dla osób udających się do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży.

Polska wita!

Przy okazji Światowych Dni Młodzieży, na Szlaku Pielgrzymów tuż przy Wawelu, w Krakowie pod hasłem „Polska wita!” powstaje Pawilon Polski. W sferycznych namiotach, zaprezentowane zostaną osiągnięcia polskiej nauki, kultury, rolnictwa i gospodarki, a także historia i walory turystyczne kraju.