herb gminy słomniki archanioł Michał
17 grudnia 2023 Centrum Kultury w Słomnikach zaprasza mieszkańców gminy Słomniki na Festiwal Anielski, który odbędzie się na terenie zielonym przy ulicy Wolności w Słomnikach.
 
Festiwal będzie wydarzeniem podsumowującym rok św. Michała Archanioła w naszej gminie. Na plenerowej scenie zaprezentują się zespoły wokalne, muzyczne, reprezentacje szkół i orkiestry z terenu naszej gminy. Nie zabraknie również bożonarodzeniowego spektaklu dla najmłodszych, spotkania ze św. Mikołajem, warsztatów i animacji w tematyce świątecznej, a na zakończenie wydarzenia - plenerowego pokazu teatru ognia i światła.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, który będzie okazją do poznania lokalnych przedsiębiorców, producentów żywności czy świątecznych ozdób.
 
Serdecznie zapraszamy Wystawców – przedsiębiorców, producentów i rękodzielników – do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym! Zgłoszenia przyjmujemy w sekretariacie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Słomnikach, ul. Wolności 4 Słomniki, do dnia 8 grudnia. Kontakt telefoniczny w sprawie Jarmarku: 511 338 241. Udział w Jarmarku jest bezpłatny!
Załączniki:
Pobierz plik (festiwal anielski_plakat_druk.pdf)festiwal anielski_plakat_druk.pdf[ ]4513 kB2023-11-22 13:02